Hakkımızda

İlk hasadımızı 2013 Aralık ayında aldık. Kendi bahçemizin zeytinleri dışında Türk zeytin üreticilerinden en iyi kaliteli zeytinleri toplayıp ‘Soğuk Sıkım’ yöntemi ile sıkmaktayız. Her geçen hasatta zeytinyağı üretim kapasitemizi artırarak daha da büyümeyi hedeflemekteyiz. Zeytinyağımız özellikle düşük asid oranında, lezzeti ve aroması ile kusursuzdur. Türkiye’nin en kaliteli zeytinyağını üretmek için özel çaba harcayan Kaliv Zeytinyağı tamamen el yapımı, kurşun içermeyen, özel patantli seramik şişeleri ile sektörde kısa zamanda dikkat çekmeyi başarmıştır. Çini sanatına modern çizgilerle renk katmanın yanı sıra, geleneksel Türk çizgilerini modern tüketim unsurları ile bir araya getirmek Kaliv Zeytinyağı'nın karakteristiği olmuştur. Hediyelik obje olarak da tercih edilmesi, zeytinyağı pazarında yeni bir olgudur. Görselliği ve kişiye kendini özel hissettirmesi tüketicinin zeytinyağı konusunda tercihlerini değiştirmesine neden olmaktadır. Görsel çekiciliği ile alıcısına ulaşan Kaliv Zeytinyağı lezzeti ile de oldukça beğenilmektedir.                                                                                                             

Türk zeytinyağının uluslararası pazarda hak ettiği yeri bulması, kaliteli, temiz, güvenilir üretim yapmak ve geleneksel el sanatlerının uygulandığı yeni bir saha yaratmak Kaliv Zeytinyağı'nın birinci önceliği olmuştur. Her yıl üretim kapasitesini ve satış noktalarını artırmayı hedefleyen Kaliv Zeytinyağı çok kısa zamanda topladığı takdir ve ilgi ile hızla büyümektedir. Yapmış olduğumuz bu çalışmalarle ve geleneksel el sanatlarına göstermiş olduğumuz katkı Turizm Bakanlığı tarafından taktir görmüş olup, Türkiye Tanıtım Logosu kullanım hakkı verilmiştir.                                                                                                                        

Şu an Türkiye genelinde İstanbul , Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, İzmit, Kayseri, Bodrum, Dalaman başta olmak üzere 38 özel noktada satışta olan Kaliv Zeytinyağı şimdide internet üzerinden satış ile sizlerle buluşmaktadır.

  • Tüm Alışveşlerde Ücretsiz Kargo
  • İletişim: +90 541 763 90 47
  • Geri İade Garantisi
  • Onlarca Satış Noktası