Hakkımızda

İlk hasatımızı 2013 Aralık ayında aldık. Kendi bahçemizin zeytinleri dışında Türk zeytin üreticilerinden en iyi kaliteli zeytinleri toplayıp ‘Soğuk Sıkım’ yöntemi ile sıkmaktayız. Her geçen hasatta zeytinyağı üretim kapasitemizi artırarak daha da büyümeyi hedeflemekteyiz. Zeytinyağımız özellikle düşük asid oranında, lezzeti ve aroması ile kusursuzdur. Türkiye’nin en kaliteli zeytinyağını üretmek için özel çaba harcayan Kaliv Zeytinyağı tamamen el yapımı, kurşun içermeyen, özel patentli seramik şişeleri ile sektörde kısa zamanda dikkat çekmeyi başarmıştır. Çini sanatına modern çizgilerle renk katmanın yanı sıra, geleneksel Türk çizgilerini modern tüketim unsurları ile bir araya getirmek Kaliv Zeytinyağı'nın karakteristiği olmuştur. Hediyelik obje olarak da tercih edilmesi, zeytinyağı pazarında yeni bir olgudur. Görselliği ve kişiye kendini özel hissettirmesi tüketicinin zeytinyağı konusunda tercihlerini değiştirmesine neden olmaktadır. Görsel çekiciliği ile alıcısına ulaşan Kaliv Zeytinyağı lezzeti ile de oldukça beğenilmektedir.                                                                                                             

Türk zeytinyağının uluslararası pazarda hak ettiği yeri bulması, kaliteli, temiz, güvenilir üretim yapmak ve geleneksel el sanatlarının uygulandığı yeni bir saha yaratmak Kaliv Zeytinyağı'nın birinci önceliği olmuştur. Her yıl üretim kapasitesini ve satış noktalarını artırmayı hedefleyen Kaliv Zeytinyağı çok kısa zamanda topladığı takdir ve ilgi ile hızla büyümektedir. Yapmış olduğumuz bu çalışmalar ile ve geleneksel el sanatlarına göstermiş olduğumuz katkı Turizm Bakanlığı tarafından taktir görmüş olup, Türkiye Tanıtım Logosu kullanım hakkı verilmiştir.     

Pandemi döneminde yaşanan ve tüm dünyayı saran kapanış ile beraber üretim bölümümüz aralıksız olarak çalışmaya devam etti. Yeni koleksiyonlar ile Kaliv Zeytin Zeytinyağı ailesi olarak büyüme kararı aldık. Bunun üzere Devan By Kaliv markası adı altında ailemizin yeni üyesi ile yola çıkmış bulunmaktayız. 

Haziran 2022 tarihinde ilk seramik butiğimizi ülkenin turizm olarak yükselen değerlerden olan İzmir Urla-Sanat Sokağı'nda

Devan By Kaliv markası ile seramik ve zeytinyağı butiğimizi açmış bulunmaktayız. Aynı konseptte farklı lokasyonlarda seramik ve zeytinyağı butiği olarak Türkiye de yeni bir konsept mağazacılığa da imzamızı atıyor olacağız. Bize destek veren tüm Kaliv Zeytin Zeytinyağı ailemize teşekkürlerimizi borç biliriz.                                                                                                                

Şu an Türkiye genelinde İstanbul , Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, İzmit, Kayseri, Bodrum, Dalaman başta olmak üzere 38 özel noktada satışta olan Kaliv Zeytinyağı markamız ile Fransa'nın en önde gelen lüks tüketim markalarının bulunduğu GALERIES LAFAYETTE de Türk zeytinyağını, Türk sanatları ile bezeli halde satıyor olmak bize gurur vermekte. 

  • Tüm Alışveşlerde Ücretsiz Kargo
  • İletişim: +90 541 763 90 47
  • Geri İade Garantisi
  • Onlarca Satış Noktası