Alışveriş ve Teslimat

Siparişim Ne Zaman Elime Ulaşır?


Ürünlerimiz tamamen el yapımı olduğu için tedarik süresi değişkenlik gösterebilir. Sipariş alındıktan sonra ürünler boyama, pişirim, dolum ve kalite kontrol süreçlerinden geçmektedir. Bu nedenle teslimatı 1 hafta ile 15 gün arasında değişmektedir. Kargoya verildikten sonraki yoğunluktan oluşan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.


Stok Sorunları


Verdiğiniz siparişlerde tamamen el yapımı ürünler olduğu için teslimatta nadiren de olsa  gecikmeler ya da sipariş iptali gibi durumlar yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.


Siparişim Hatalı ya da Eksik Ne Yapmalıyım?


Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. +90 541 763 90 47 ve +90 532 216 02 66 no'lu telefonlardan arayabilir yada info@kalivzeytin.com adresine bildirimde bulunabilirsiniz.


Kargo


www.kalivzeytin.com'dan aldığınız ürünlerde, 300 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizin kargo ücreti şirketimizce ödenir. 300 TL altındaki alışverişlerinizde sabit kargo ücreti alınır. 


  • Tüm Alışveşlerde Ücretsiz Kargo
  • İletişim: +90 541 763 90 47
  • Geri İade Garantisi
  • Onlarca Satış Noktası